עורך דין לענייני משפחה וגירושין

עורך דין לבוש בחליפה

עורכי דין לענייני משפחה מייעצים ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה מציעים את שירותיהם במקרים נוספים של משמורת, אימוץ, הסכמים לפני ואחרי נישואין, צווי מניעה ועוד הרבה ענייני משפחה, שעלולים לצוץ במהלך תקופות חיים שונות.

אם יש לך התלבטות, האם עורך דין לענייני משפחה עוסק בתחום שאתם זקוקים בו לייעוץ או לליווי, כל שעליכם לעשות הוא פשוט שאול. אנו זמינים ממש כאן ב 0547960450

עורכי דין לענייני משפחה וגירושין צריכים לצבור די שנות וותק וניסיון רב על מנת לקבל הבנה רוחבית ומעמיקה דיה בנבכי דיני המשפחה והגירושין. המומחיות הנרכשת לאורך השנים היא המפתח לקבלת תוצאה הוגנת ושוויונית ושקט נפשי של הלקוח לכל אורך התהליך.

זה המקום לציין, שמרבית האנשים נוטים להתייחס לעורכי דין המתמחים בגירושין כמתדיינים חסרי לב, ואילו הרעיון של עורכי דין לענייני משפחה מציע גישה מתונה יותר, הממוקדת ברזולוציה. שני עורכי דין יכולים לעשות את אותו הדבר, אך הם משקפים דימויים שונים באופן שבו הם מציגים את עצמם. זה אומר שעורכי דין לענייני משפחה ועורכי דין לענייני גירושין עושים את אותו הדבר, אך סביר שהם יציגו את הגישה שלהם באופן שונה.

התרחישים בהם לקוחות נזקקים לעורכי דין לענייני גירושין הם די ברורים. אולם, מתי נדרש לשכור דווקא את שירותיהם של עורכי דין לענייני משפחה?

ראשית, נדגיש, שבאופן טבעי, אנשים פונים לעזרה מקצועית כאשר הם מזהים את המורכבות של המקרה שלהם ואת מה שעומד על הכף מבחינה כלכלית ואישית. עם זאת, הם עשויים למצוא בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה וגירושין יתרונות רבים גם כאשר יש להם נטייה להסכים לגבי מה שהם חושבים שצריך לקרות.

ייעוץ ועזרה של עורך דין מבטיחים שמה שבא לידי ביטוי בצווי בית משפט סופיים הוא למעשה מה שהתכוונו אליו שני הצדדים. לפעמים אנשים מסוגלים להגיע להסכמה לאחר כמה פגישות שבהן כל אחד מקבל עצות טובות. במצבים אלה ניתן לערוך את ההסכם ולהכניס דיוקים והחלטות סופיות. עם זאת, כאשר הצדדים חלוקים בדעותיהם או שהם אינם מוכנים להתפשר, התהליך עלול להימשך זמן רב יותר ולהיות אף מורכב ויקר יותר.

 

מתי עליכם לפנות לעורך דין לענייני משפחה וגירושין?

  1. גירושין/ פירוק זוגיות – עורכי דין לענייני משפחה וגירושין מייעצים ללקוחותיהם בנושאים פיננסיים ואישיים חשובים הקשורים לגירושין או פרידות, לרבות חלוקת נכסים וחובות, הענקת בית המשפחה והמשכנתא, מזונות משפחה וילדים ומשמורת. עבור לקוחות המעוניינים לפרק "יחסים מחויבים ואינטימיים" במצב שבו זוגות התגוררו יחד בלי להתחתן, עורכי דין לענייני משפחה יכולים לייעץ באופן דומה הן באשר להשלכות הכלכליות והן באשר להשלכות המשפטיות.
  2. משמורת – בנוסף להחלטות המשמורת הנובעות מגירושין, פירוק זוגיות או פרידה של הורים ביולוגיים, עורכי דין לענייני משפחה מייעצים במצבים שבהם בני משפחה אחרים (כגון סבים וסבתות) עשויים להזדקק או לרצות לקבל משמורת משפטית על ילדים. במקרים אלה עשויים להיות הסדרים זמניים או קבועים.
  3. אימוץ – בניגוד למשמורת, אימוץ כרוך במבוגר שהופך להיות ההורה החוקי המלא של ילד. בדרך כלל זה דורש מאחד או יותר מההורים הביולוגיים לוותר על מעמדם ההורי, מרצון או שלא מרצון (אם וכאשר מתקיימות דרישות סטטוטוריות מסוימות).
  4. הסכמים לפני או לאחר נישואין  לפני או אחרי שבני הזוג יחליטו להתחתן או לגור יחד, הם עשויים לרצות לכונן הסכם הקשור לנכסים או לחובות איתם הם נכנסים למערכת היחסים. לרוב, הדבר מעורר דאגה מיוחדת בקרב אנשים שמצויים בשלב מאוחר יותר בחיים או בפרק ב', כלומר, נישואים שניים.

זוהי בשום אופן לא רשימה ממצה של התרחישים המשפטיים המכוסים בדיני משפחה וגירושין, ואם אתם עדיין לא בטוחים אם עורך דין לענייני משפחה וגירושין יכול לעזור לכם במצבכם, התייעצות היא הדרך הטובה ביותר לקבוע את הצעדים הבאים שלכם. עורכי דין מנוסים יכולים להעריך במהירות את הסיכונים של המקרה שלכם ולהסביר אותם במונחים של הדיוט, על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

באפשרותכם לפנות לייעוץ או ליווי מקצועי של עורך דין לענייני משפחה וגירושין ממש עכשיו 0547960450

לייעוץ משפטי ממוקד אנא השאירו פרטים

כפיר לולו - משרד עורכי דין

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים משפטים מאת כפיר לולו - משרד עורכי דין וגישור

צוואה חתומה בעט נובע
עורך דין לענייני משפחה

מתי חשוב לעשות צוואה ועל מה כדאי להקפיד?

צוואה הינה מסמך משפטי שבו המצווה קובע ומסדיר למי יחולק רכושו לאחר מותו ובאיזה אופן. ניתן לערוך צוואה לפי אחד מארבעת הסוגים הבאים: צוואה בפני

עורך דין בודק הסכם גירושין
עורך דין לענייני משפחה

חשיבות הסכם גירושין

מהו הסכם הגירושין   הסכם הגירושין הינו הסכם שמסדיר ומעגן את עצם הסכמתם של בני הזוג לגירושים ומתן הגט, וכן מסדיר את כל יתר הסוגיות שנלוות לגירושים.  הסוגיות העיקריות של